| प्रकार | वैक्यूम सुखाने के उपकरण |
|---|---|
| गारंटी | 1 वर्ष |
| प्रमाणन | ISO CE |
| स्थिति | नया |
| आवेदन | कैप्सूल |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| प्रकार | भरने वाले उपकरण |
|---|---|
| आवेदन | कैप्सूल |
| क्षमता | स्वनिर्धारित |
| सामग्री | 304/316L स्टेनलेस स्टील |
| प्रमाणन | ISO CE |
| सामग्री | धातु SS304 |
|---|---|
| गारंटी | 12 महीने |
| के लिए उपयुक्त | सीएस खेल |
| प्रोडक्ट का नाम | पाइंटबॉल खेल मशीन |
| प्रयोग | मनोरंजनकारी उद्यान |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |