| सामग्री | एल्यूमीनियम मिश्र धातु |
|---|---|
| आकार | जैसा कि आवश्यकता है |
| आकार | जैसा कि आवश्यकता है |
| इंजेक्शन ताप | पानी और एल.सी |
| इंजेक्शन सामग्री | अलिनुइमस या तांबा |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी के पिंजरे |
|---|---|
| प्रसव के समय | 7-10 दिन |
| भुगतान शर्तें | टी/टी, एल/सी |
| आपूर्ति की क्षमता | प्रति सप्ताह 10 जोड़े |
| उत्पत्ति के प्लेस | चीन, बीजिंग |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| power consumption | 1.5kw |
|---|---|
| POWER SUPPLY | 380V/50Hz or 220V/60Hz |
| mold | no mold |
| Size | 3-6mms |
| Capacity | 22000 balls per hour |
| सामग्री | SS316 |
|---|---|
| प्रमाणपत्र | सीई |
| मानक | सीई,ISO9001 |
| सेवा | कार्यप्रणाली योग्य |
| सेवा सूत्र | अयोग्य |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| सामग्री | SS316 |
|---|---|
| आवेदन | एनकैप्सुलेशन मशीन |
| प्रमाणपत्र | सीई |
| गाड़ी चलाना | धन्दली |
| डाई रोल आकार | विभिन्न |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |