| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी के पिंजरे |
|---|---|
| प्रसव के समय | 60 दिन |
| भुगतान शर्तें | टी/टी, एल/सी |
| आपूर्ति की क्षमता | प्रति वर्ष 6 सेट/सेट |
| उत्पत्ति के प्लेस | चीन, बीजिंग |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| सामग्री | एसएस304/316 |
|---|---|
| आकार | 3-8mms |
| क्षमता | 8bals प्रति सेकंड |
| नाम | 3 मिमी बॉल प्रति सेकंड 2-8 मिमी आकार सीमलेस नरम जिलेटिन कैप्सूल मशीन |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी के पिंजरे |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| बिजली की खपत | 1.5 किलोवाट |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | 380V/50 हर्ट्ज |
| ढालना | कोई साँचा नहीं |
| आवेदन | कैप्सूल |
| प्रकार | एनकैप्सुलेशन मशीन |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| बिजली की खपत | 1.5 किलोवाट |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | 380V/50 हर्ट्ज |
| ढालना | कोई साँचा नहीं |
| क्षमता | 8-12ball/घंटा |
| बिजली | मशहूर ब्रांड |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| सामग्री | अल या क्यू |
|---|---|
| आकार | 4,6,8,10,12 इंच |
| लदान | फेडेक्स और डीएचएल |
| उत्पादन | सीएनसी केंद्र |
| समय | 3-5 दिन |