| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Application | Paintball Production |
| आवेदन | सॉफ़्टजेल कैप्सूल उत्पादन |
|---|---|
| सामग्री | एसएस304/316 |
| कैप्ससिटी | प्रति घंटे 100,000कैप्सूल |
| डाई रोल | 10 इंच |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule |
| Product name | Automatic Encapsulation Machine |
| प्रमाणन | ISO CE |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी के पिंजरे |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Application | Paintball Production |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| प्रमाणन | ISO CE |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Matrial | SS316 |
|---|---|
| Electric | As requirment |
| Warrantee | 1 year after reach |
| Electricy part | Seimens |
| Capacity | 100,000 capsules |
| आवेदन | पेंटबॉल उत्पादन, पेंटबॉल सॉफ्ट जिलेटिन |
|---|---|
| प्रकार | पेंटबॉल उत्पादन लाइन |
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की गई | विदेशों में मशीनरी की सेवा के लिए इंजीनियर उपलब्ध हैं |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| प्रोडक्ट का नाम | छोटे स्वचालित माइक्रो मछली तेल पेंटबॉल सॉफ्टगेल एनकैप्सुलेशन मशीन |