| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| आवेदन | कैप्सूल |
|---|---|
| प्रकार | एनकैप्सुलेशन मशीन |
| नाम | नरम जेल कैप्सूल मशीन |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| क्षमता | 4 इंच डाई रोल या 8 इंच डाई रोल |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| मातृसत्तात्मक | वेजी सामग्री |
|---|---|
| क्षेत्र | 200-500m3 |
| बिजली | आवश्यकतानुसार |
| नियंत्रण | antomatic |
| सामग्री | SS316 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| आवेदन | कैप्सूल |
|---|---|
| प्रकार | एनकैप्सुलेशन मशीन |
| नाम | नरम जेल कैप्सूल मशीन |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| क्षमता | 4 इंच डाई रोल या 8 इंच डाई रोल |
| सामग्री | पीपी/एबीएस |
|---|---|
| सुरक्षा | भोजन पदवी |
| आकार | 758*608*40 मिमी |
| नाम | पीपी एबीएस फ्लैट बॉटम पीपीई सीई 5 सेमी प्लास्टिक ड्राईिंग ट्रे के लिए ड्रायिंग ट्रे |
| ऊंचाई | 6 मिमी |