| मटेरियल | SS316 |
|---|---|
| प्लेटफार्म | एसएस |
| आकार | 100-1500 एल |
| डिज़ाइन | 3 परत |
| वैक्यूम | उपलब्ध |
| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Service | Installation avaliable |
| Warrantee | 1 year free |
| Factory | Yes |
| Spare parts | Avaliable |
| सामग्री | एसएस304/316 |
|---|---|
| आकार | 100-1500 एल |
| इलेक्ट्रिक कॉन्ट्रिक | उपलब्ध |
| इलेक्ट्रिक | सिमेन्स |
| पानी का जैकेट | उपलब्ध |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| प्रकार | भरने की मशीन |
|---|---|
| आवेदन | चिकित्सा |
| वोल्टेज | एसी 220/380V |
| स्वचालित ग्रेड | स्वचालित |
| स्थिति | नया |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Certicificate | CE |
|---|---|
| Material | ss304/SS316 |
| Standard | GMP |
| Use | Painball/Capsule making |
| Type | softgel encapsulation |