| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| आवेदन | कैप्सूल, तरल, एनकैप्सुलेटिंग |
|---|---|
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की गई | विदेशों में मशीनरी की सेवा के लिए इंजीनियर उपलब्ध हैं |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| क्षमता | 4 इंच डाई रोल या 8 इंच डाई रोल |
| सामग्री | स्टेनलेस स्टील |
| प्रकार | भरने वाले उपकरण |
|---|---|
| स्थिति | नया |
| वज़न | 900 किग्रा |
| वोल्टेज | 220V/380V |
| स्वचालित ग्रेड | स्वचालित |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| सामग्री | कूपर |
|---|---|
| आकार | 4.6.8.10 इंच |
| उपकरण | एनकैप्सुलेशन मशीन |
| पार्ट्स | प्रारंभ पंप |
| मोटाई का गौज | अयोग्य |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| शेपिंग मोड | मेटल सांचों में ढालना |
|---|---|
| उत्पाद सामग्री | अल्युमीनियम |
| उत्पाद | कैप्सूल बनाने के लिए उपयुक्त |
| मोल्ड बेस | अनुकूलित करना |
| गुहा | मल्टी |