| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | capsule ,tablet |
| warranty | 1 year |
| brand | kunyou |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | capsule ,tablet |
| warranty | 1 year |
| brand | kunyou |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SS304, Aluminium |
|---|---|
| Size | 2100*1500*4000mm |
| Type | Automatic |
| Model | High speed |
| Color | Silver color |
| सामग्री | SS304 |
|---|---|
| फिलिंग सामग्री | पेंटबॉल |
| क्षमता | 10 बैग/मिनट |
| थैला | 500 पेंटबॉल |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| आवेदन | पेंटबॉल निरीक्षण मशीन |
|---|---|
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की गई | विदेशों में मशीनरी की सेवा के लिए इंजीनियर उपलब्ध हैं |
| समारोह | पेंटबॉल पैकिंग |
| शक्ति | एसी 220V 50HZ 1.5KW |
| नियंत्रण | एचएमआई |
| Application | Medical |
|---|---|
| Packaging material | bottle |
| प्रमाणन | CE,ISO9001 |
| Automatic grade | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Medical |
|---|---|
| Packaging material | bottle |
| प्रमाणन | CE,ISO9001 |
| Automatic grade | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| प्रकार | भरने की मशीन |
|---|---|
| आवेदन | खाना |
| वोल्टेज | 220V 50HZ |
| स्वचालित ग्रेड | स्वचालित |
| स्थिति | नया |