| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी के पिंजरे |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| सामग्री | SS304 |
|---|---|
| क्षमता | 14400ball/h |
| सेवा | कार्यप्रणाली योग्य |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| व्यंजन | अयोग्य |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| आवेदन | सॉफ्टगेल निर्माण |
|---|---|
| प्रकार | सॉफ्टजेल एनकैप्सुलेशन |
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की गई | विदेशों में मशीनरी की सेवा के लिए इंजीनियर उपलब्ध हैं |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| क्षमता | 15000-18000 कैप्सूल / एच (8 # ओवल |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| आवेदन | सॉफ्टजेल कैप्सूल उत्पादन |
|---|---|
| सामग्री | SS304/316 |
| कैप्सिटी | प्रति घंटे 100000capsules |
| डाई रोल | 10 इंच |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| आवेदन | तरल |
|---|---|
| प्रकार | भरने वाले उपकरण |
| गारंटी | 1 वर्ष |
| नियंत्रण | पीएलसी |
| स्वास्थ्य देखभाल | नरम जिलेटिन कैप्सूल |
| सामग्री | SS316 |
|---|---|
| आवेदन | कैप्सूलीकरण |
| प्रमाणपत्र | सीई |
| वारंती | 1 वर्ष |
| क्षमता | 100000CAPSULES |